Volné pracovní místo HR specialista

aktivní
SPINWARE s.r.o.
Místo pracoviště
Liberecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

zajišťování personální politiky společnosti
zajišťování a kontrola dodržování pracovně – právních předpisů
zajišťování náboru nových zaměstnanců
vedení veškeré personální agendy
příprava podkladů pro audity za oblast lidských zdrojů
organizace a zpracování agendy v oblasti vzdělávání zaměstnanců
spolupráce na projektech odměňování a motivace zaměstnanců
poskytování podpory v oblasti HR vedoucím zaměstnancům

Požadujeme

vzdělání SŠ, VŠ výhodou
praxe alespoň 2 roky v oblasti HR na pozicích typu HR Specialista/HR Generalista
alespoň průřezová všech HR oblastí/procesů
znalost pracovně právních předpisů a související legislativy včetně uplatnění v praxi
PC – MS Office, SAP nebo ESCON výhodou
pokročilá znalost angličtiny
řidičský průkaz sk. B
spolehlivost, samostatnost, důslednost, loajalita

Nabízíme

příležitost v expandující společnosti
měsiční prémie
stravenky
týden dovolené navíc
pružná pracovní doba
další benefity dle kolektivní smlouvy

Podobné nabídky práce

INSPEKTOR/INSPEKTORKA pracovněprávních vztahů
Jedná se o pozici inspektora pracovněprávních vztahů podle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě Obor služby na služebním místě zaměřený na kontrolu v oblasti pracovních podmínek se zaměřením na dodržování povinností vyplývají ...
Státní úřad inspekce práce nám. Dr. E. Beneše 585/26, Liberec Plný úvazek
týden
PERSONALISTA/KA
Popis pozice: - zodpovědnost za administrativu a správnost procesů s nábory zaměstnanců - spolupráce při výběru nových zaměstnanců - komunikace s personálními agenturami a příslušnými úřady - evidence vstupních, preventivních a mi ...
MATADOR Automotive ČR s.r.o. České mládeže 1204/95, Liberec Plný úvazek