Volné pracovní místo HR vedoucí týmu

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Česká Lípa Děčín
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

POPIS POZICE:

zajišťování náborových procesů na různé pozice napříč společností od nižšího managementu až po top management (komunikace s personálními agenturami úřadem práce vedoucími úseků)

inzerce volných pracovních míst selekce CV vedení osobních pohovorů výběr vhodných uchazečů spolupráce se školicím centrem organizace nástupů nových zaměstnanců

plná zodpovědnost za veškerou administrativu spojenou s pracovněprávními vztahy a za vedení personální agendy

komunikace s personálními agenturami (nastavování podmínek spolupráce koordinace výběrů agenturních zaměstnanců kontrola fakturace)

komunikace s úřady státní správy a s právními zástupci společnosti

vedení spisovny

poradenství pro řadové zaměstnance a vedoucí jednotlivých úseků

zajištění plynulého chodu personálního oddělení

spolupráce s nadřízenou při agendě s investičními pobídkami při efektivním zavádění systémů rozvoje zaměstnanců

úzká spolupráce se mzdovým oddělením a školicím oddělením

vytváření reportů a statistik pro ředitele závodu a vedení společnosti v Německu

tvorba předpisů a dalších pravidel s ohledem na dodržování zákonných povinností a potřeb společnosti

spolupráce s úsekem controllingu (přehledy pro plánování mezd a personálu)

organizace firemních akcí a HR aktivit (sbírky den otevřených dveří apod.)

POŽADUJEME:

Min. SŠ vzdělání

Praxe na pozici personalisty minimálně 3 roky

Zkušenosti s personálními procesy a znalost ZP

Organizační schopnosti

Samostatnost

výborná znalost kancelářských programů

Anglický jazyk komunikativně nebo německý jazyk komunikativně

ŘP B

NABÍZÍME:

stabilní zaměstnání v perspektivním oboru

profesní růst

odpovídající finanční ohodnocení

zaměstnanecké benefity (dotované stravování vlastní stravovací zařízení 13. plat jazykové kurzy proplácení přesčasů jiné mimořádné odměny týden dovolené navíc)

moderní pracovní prostředí

velký prostor pro vlastní seberealizaci

pravidelné odborné kurzy

kreativní práci v stabilní nadnárodní společnosti