Volné pracovní místo  HW Engineer pro globální projekty!

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–120 000 Kč / měsíc

Vše to začalo v 90. letech u tří kamarádů z vysoké, kteří spolu pracovali na projektu využití duálních paliv pro těžební průmysl a dopravu. Teď se jedná o miliardovou společnost, která zajišťuje elektrifikaci Karibiku či ropných plošin v severním moři nebo vyvíjí specializované řešení pro nepřetržité dodávky elektřiny do nemocnic a datacenter.

Aktuálně rozšiřujeme náš tým v Praze o Hardware inženýra, který se bude podílet na vývoji DPS.

Náplň práce:
  • Máte zkušenosti s návrhem a realizací desek plošných spojů v Altium.
  • Orientujete se v elektrických schématech.
  • Rozumíte pojmům jako je zesilovač s bipolárem, spínaný zdroj, obecná návrhová pravidla DPS, LC filtr nebo zlomová frekvence.
  • Vlastníte nebo splňujete předpoklady a kvalifikaci pro získání náležité vyhlášky.

Požadujeme

  • Design rozvržení pro kontrolní moduly pro řízení rozvodů elektrického proudu.
  • Kompletním proces vývoje produktu, od počátečních fází až po finální realizaci, jako součást týmu zaměřeného na vývoj.
  • Ověřování funkčnosti prototypů a jejich implementací ve výzkumném prostředí, včetně testů elektromagnetické kompatibility a zkoušek v různých klimatických podmínkách.

A co je výhodou?
  • Určitě nás oslníte, pokud zašlete Vaše návrhy či projekty týkajících se vývoje DPS, analogových či digitálních obvodů.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova.
  • Odměny za splněné projekty.
  • 5 týdnů dovolené, systém cafeterie, sportovní aktivity a teambuildingové akce.
  • Práci v neformálním pracovním prostředí bez dress code.
  • Možnost být součástí vývoje produktů, které budou využívány ve více než 100 zemích světa.

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis!

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.)

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku HW Engineer pro globální projekty!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku HW Engineer pro globální projekty!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.