Volné pracovní místo  HW vývojář s AJ + NJ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Významná společnost, nadnárodní korporace zabývající se vývojem HW pro automatizaci a řízení, nabízí pozice pro vývojové centrum:<br/>
<br/>
<b>HW VÝVOJÁŘ</b>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> návrh a vývoj hardwaru</li>
<li> podpora při výrobě a oživování prototypů</li>
<li> testování a měření prototypů</li>
<li> zpracování technické dokumentace</li>
<li> výběr vhodných komponentů (komunikace s dodavateli)</li>
<li> úzká spolupráce se zahraničními vývojovými centry</li>
</ul>
<br/>Pozice je vhodná jak pro absolventy VŠ, tak pro zkušené uchazeče!

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání elektrotechnického směru</li>
<li> velmi dobrá znalost angličtiny a němčiny</li>
<li> znalosti a praktické zkušenosti s návrhem hardware VÝHODOU</li>
<li> programování v jazyce C VÝHODOU, NIKOLIV PODMÍNKOU</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na volnočasové aktivity</li>
<li> home office</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> expertní i manažerské rozvojové programy</li>
<li> mezinárodní projekty</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.