Volné pracovní místo  INSPEKTOR KVALITY, ref. č. V-021

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v brněnském CT Parku Černovická terasa hledáme pracovníka/ci na pozici:

INSPEKTOR KVALITY

Náplň práce:
  • vyhodnocování jakosti a kvality výkonů a výstupů
  • zjišťování příčin snížené kvality a navrhování opatření k nápravě
  • zpracovávání technickoekonomických rozborů a studií jakosti
  • spolupráce při zavádění nových standardů vedoucích ke zvyšování kvality

Nástup: dohodou
Pracoviště: Brno

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru (může být nahrazeno přiměřenou praxí)
  • praxe v oblasti kontroly kvality výhodou
  • znalosti ve čtení technických výkresů
  • zkušenost s měřením ve strojírenské výrobě
  • znalost práce s PC (WORD, EXCEL)
  • znalost AJ výhodou
  • systémová, komunikativní a technicky orientovaná osobnost
  • samostatnost, přesnost, pečlivost

Nabízíme

  • odpovídající zaškolení
  • práci na HPP
  • motivující platové podmínky a systém firemních benefitů
  • systém osobního ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • zázemí silné zahraniční společnosti

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět"