Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  INVESTMENT MANAGER 80 – 100.000 Kč

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Do top managementu společnosti působící na Mostecku hledáme schopného kandidáta na pozici Investment manager. Pokud máte bohaté zkušenosti s investicemi v řádech desítek milionů do strojních technologií, máme pro Vás skvělou příležitost, kde je můžete zúročit!

Náplň práce:
  • koordinace efektivního plánování investic v řádu desítek až stovek milionů korun
  • komplexní příprava strategických investičních záměrů a jejich realizace dle strategického plánu
  • sestavení řízení a kontrola projektových týmů
  • důsledná kontrola stavu jednotlivých projektů a návrhy nápravných opatření v případě nedodržování stanovených termínů realizace
  • kontrola investičních výdajů a případných odchylek od schválených rozpočtů pro jednotlivé projekty
  • plná odpovědnost za zavedení a řízení systémů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001
  • jiné výhody

Místo práce: Mostecko

Požadujeme

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání ekonomického či strojního zaměření
  • praxe na obdobné pozici alespoň 10 let
  • AJ na velice dobré úrovni
  • zkušenosti s řízením investic v řádech desítek až stovek milionů, minimálně 8 let
  • zkušenosti s vedením lidí (manažerské rozpětí min. 20 podřízených)
  • řidičský průkaz B
  • praxe v řízení systémů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001

Nabízíme

Nabízíme:
  • atraktivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • členství v TOP managementu společnosti
  • služební automobil
  • manažerskou smlouvu a z ní vyplývající benefity
  • odměny na konci roku
  • možnost perspektivní pozice ve stabilní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás