Volné pracovní místo  INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | 45 - 50 000 KČ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Mezinárodní společnost vyrábějící elektronické součástky pro automobilový průmysl v současné době hledá ZKUŠENÉHO kolegu na pozici:<br/>
<br/>INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY <br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> úzká spolupráce s dodavateli dílů</li>
<li> analýzu a řešení neshod zjištěných na komponentech</li>
<li> řešení kvalitativních problémů uvnitř závodu</li>
<li> odstraňování problémů ve fázi sériové výroby dílů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru</li>
<li> praxe v oddělení kvality ve výrobní společnosti</li>
<li> výborná znalost nástrojů kvality</li>
<li> zkušenost s vedením projektů</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13. plat</li>
<li> kariérní růst</li>
<li> možnost školení v mateřském závodě v zahraničí</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> sick days</li>
<li> školení</li>
<li> práce s nejnovějšími technologiemi</li>
<li> další firemní benefity</li>
</ul>