Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  INŽENÝR JAKOSTI 30-35.000,-Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte nové zaměstnání na pozici INŽENÝR JAKOSTI v okrese Brno-venkov? Hovoříte německým a anglickým jazykem a máte zkušenosti v oblasti jakosti? Chcete uplatnit své dovednosti a znalosti v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Prosperující společnost působící v oblasti automotive hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

INŽENÝR JAKOSTI 30-35.000,-Kč

Náplň práce:

  • řízení reklamací ze strany zákazníka i dodavatele
  • komunikace s klienty a dodavateli
  • zodpovědnost za nápravná opatření
  • tvorba kontrolních plánů
  • spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • NJ a AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v oblasti automotive v řízení jakosti
  • znalost programování 3D strojů vítána
  • zkušenost s technickými výkresy
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • jistota stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost kariérního postupu
  • příspěvky na stravování
  • další firemní benefity
  • práce v okrese Brno-venkov

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás