Volné pracovní místo  Inženýr kvality – výrobní společnost v Olomouci!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Výrobní společnost v Olomouci hledá nového kolegu na pozici Inženýr kvality! Nabízíme velice příjemné pracovní prostředí, zajímavou mzdu, pár dní odpočinku navíc a další benefity!

Náplň práce:

  • zajištění nejlepších výsledků výrobní kvality s cílem spokojenosti zákazníka
  • řešení reklamací jak zákaznických, tak i dodavatelských
  • předcházení rizika výskytu vad a spolupráce na vývoji nových technologických postupů
  • práce se systémem a měsíční reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost normy ISO 9001
  • určitě dobrá znalost angličtiny – nutná pro každodenní komunikaci
  • samostatnost, schopnost řešení problémů a pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • stabilní zázemí v úspěšné výrobní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem
  • využití angličtiny a příspěvky na jazykové kurzy
  • velice zajímavá odměna s bonusy po zapracování
  • spousta různých firemních benefitů
  • práce v krásné Olomouci s nástupem možným ihned!