Volné pracovní místo  Inženýr kvality - atraktivní zaměstnavatel !!!!

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Ústí nad Labem, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Plánování kvality
  • Spolupráce jako člen týmu při plánování a realizaci nových projektů
  • Tvorba a kontrola dodržování kontrolních plánů
  • Vyhodnocování výsledků kvality
  • Provádění interních auditů procesu, auditů pracoviště
  • Provádění procesních auditů u dodavatelů
  • Zajištění zákaznických auditů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli, služební cesty
  • Řešení reklamací

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • praxe v oboru řízení kvality ve výrobní společnosti zaměřené na strojírenství, elektroprůmysl, automotive apod.
  • velmi dobrou znalost anglického nebo německého jazyka (podmínka!)
  • komunikační, prezentační a organizační schopnosti

Nabízíme

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • osobní ohodnocení + prémie
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • moderní pracovní prostředí
  • zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti s výbornou pověstí

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".