Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY, automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho klienta působícího ve výrobní oblasti hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýra kvality.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> kontrola kvality výroby</li>
<li> provádění kontrolních auditů </li>
<li> příprava podkladů pro externí audit</li>
<li> zpracovávání statistiky, vyhodnocování </li>
<li> podávání variant na zlepšení</li>
<li> interní reklamace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technické</li>
<li> min. 2 roky zkušeností v oblasti kvality</li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
<li> velmi dobré znalosti na PC</li>
<li> praxe v automotive výhodou</li>
<li> znalost ISO, TS výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní mzdové ohodnocení</li>
<li> uplatnění v mezinárodní společnosti</li>
<li> osobností a kariérní růst</li>
<li> 5 týdnů dovolené, stravování, penzijní připojištění, slevy na dovolenou aj.</li>
<li> nástup ihned/dohodou</li>
</ul>