Volné pracovní místo  Inženýr kvality - Berounsko

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • řízení kvality vývoje systému napínání klínového řemene pro motory v automobilovém průmyslu (od akvizice po SOP)
  • podpora a zajišťování kvality nakupovaných dílů a příprava technické dokumentace
  • správa procesů v oddělení vývoje
  • organizace a vedení jednání s dodavateli APQP
  • uplatnění možností snižování nákladů
  • příprava projektu pro sériovou výrobu a její podpora

Požadavky:
  • VŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní)
  • praxe ve výrobní firmě alespoň 2 roky zkušenosti s vedením projektů výhodou
  • znalost norem a systému kvality pro automobilový průmysl (ISO 9001 ISO/TS 16494 APQP VDA)
  • znalost anglického nebo německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • schopnost samostatně pracovat rozhodovat se řešit problémy komunikovat pracovat v týmu ochotu cestovat
  • analytické myšlení a systematičnost

Nabízíme:
  • zajímavou komplexní práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • uplatnění cizích jazyků a možnost jejich zdokonalení
  • profesní růst odborná školení jazykové kurzy
  • příjemné a moderní pracovní prostředí mladý tým
  • soubor atraktivních benefitů

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".