Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY JR 28 – 35.000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Jste čerstvým absolventem VŠ s technickým zaměřením a máte chuť začít svou kariéru v oblasti kvality v perspektivním automobilovém průmyslu? Pokud chcete pracovat v Ústeckém kraji, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • spoluúčast při tvorbě Kaizen a Lean projektů
  • účast při zabezpečování dodržování ISO standardů
  • snižování skrapu ve výrobě
  • podílení se na procesu interních auditů
  • podpora při zavádění procesů nápravných opatření
  • spoluúčast při kontrole dodržování směrnic kvality na všech pracovištích
  • podílení se na tvorbě PPAP pro zákazníka
  • průběžné zlepšování procesů kvality

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření, nejlépe zaměření na kvalitu, kontrolu jakosti
  • AJ na komunikativní úrovni
  • teoretické znalosti o FMEA, řízení kvality
  • MS Word, MS Excel
  • orientace v technické dokumentaci, technické a tvůrčí myšlení
  • schopnost učit se novým věcem, samostatně pracovat

Nabízíme

  • možnost zařazení do trainee programu
  • zaměstnání u prestižního zaměstnavatele
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 13tý plat
  • 25 dní dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na dopravu, na bydlení

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás