Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY JUNIOR – I PRO ABSOLVENTY

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Hledáte práci v Brně na pozici INŽENÝR KVALITY JUNIOR – PRO ABSOLVENTY? Chcete pracovat ve velice úspěšné mezinárodní společnosti a mít možnost denně používat anglický jazyk? Pak neváhejte a reagujte na tuto pracovní nabídku!

Mezinárodně úspěšná společnost hledá pro svou českou pobočku nového pracovníka na pozici:

INŽENÝR KVALITY JUNIOR – I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce:

  • převážně vstupní kontrola produktů (spojovací materiál atd.)
  • měření vzorků, záznamy naměřených hodnot
  • kontroly zboží ve skladu
  • vyřizování reklamací, komunikace s dodavateli (i v AJ)
  • spolupráce s kolegy při řešení problémů
  • 8D reporty, zpracování analýz

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (nejlépe strojní)
  • AJ min. na středně pokročilé úrovni