Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY (Plzeň)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 9-30-218495. Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti jako<br/>
<br/>INŽENÝR KVALITY!<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> zodpovědnost za kvalitu v rámci výroby</li>
<li> koordinace činností kvality v sériové výrobě (FMEA, kontrolní plány, způsobilosti procesů a další) </li>
<li> komunikace se zákazníky</li>
<li> odpovědnost za metodiku prováděných kontrol, nastavování interních auditů a vedení veškeré dokumentace</li>
<li> implementace specifických požadavků zákazníků</li>
<li> vedení školení a přezkušování pracovníků montáže</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ technického směru </li>
<li> praxe v oblasti automotive min. 2 roky</li>
<li> komunikativní znalost NJ či AJ podmínkou, další jazykové znalosti výhodou</li>
<li> znalost normy ISO/TS 16949</li>
<li> znalost standardních metod kvality: FMEA, KP, SPC, Poka Yoke, apod. </li>
<li> vysoká orientace na výsledek</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 4 týdny dovolené + za každý odpracovaný rok den navíc</li>
<li> stravenky (není vlastní kantýna, nechávají si dovážet kdo chce)</li>
<li> roční prémie dle výsledku firmy</li>
<li> roční prémie za přítomnost</li>
<li> vánoční dárek</li>
<li> vzdělávání - oborové + jazykové (mají dotace)</li>
</ul>