Zařazeno v oborech:
Kvalita a kontrola jakosti
Pozice:
Kvalitář
Lokalita:
Brno-město, Brno-venkov
Může se Vám hodit:
Kvalitář Brno-město, Kvalitář Brno-venkov

Volné pracovní místo INŽENÝR KVALITY/ PROCESNÍ INŽENÝR (strojírenství)

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v Brně, hledáme kandidáty na pozici:

INŽENÝR KVALITY/ PROCESNÍ INŽENÝR (strojírenství)

Pozice je obsazována v souvislosti s rozšiřováním činnosti společnosti a zaváděním procesů v nové výrobě. Proto hledáme kandidáta/kan­didátku se zkušenostmi na obdobné pozici.

Náplň práce:

  • Provádění interních auditů kvality, monitoring externích auditů, vyhodnocování zjištěných dat
  • Průběžný monitoring výrobních procesů a jejich neustálé zlepšování (Continuous Improvement)
  • Školení zaměstnanců v systému kvality
  • Popis a zavádění nových procedur a pracovních instrukcí
  • Provádění analýz neshodných prvků
  • Implementace standardů a opatření Lean ve výrobě
  • Podpora oddělení kvality

Požadujeme

Požadujeme:

  • VŠ technické – strojírenství, procesní management, apod.
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní kvalitě min. 2–3 roky
  • Znalost norem a standardů kvality (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001)
  • Zkušenosti s interními a externími audity, implementací nápravných opatření, vytváření pracovních postupů apod.
  • Aktivní komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Dobré komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat
  • Proaktivní přístup, samostatnost a zodpovědnost
  • Znalost práce s MS Office na dobré úrovni

Nabízíme

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavá a zodpovědná náplň práce, příležitost k uplatnění získaných zkušeností
  • Příležitost ke vzdělávání a osobnímu růstu
  • 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, životní pojištění a další zaměstnanecké vý­hody

Jiná sdělení

V případě zájmu vyplňte své údaje níže do části „odpovědět“.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.