Volné pracovní místo  Inženýr kvality s AJ | Příležitost ke stěhování - Olomoucký kraj!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Významný výrobce dílů do automobilového průmyslu přijme do svého kolektivu pracovníka na pozici Inženýr kvality.

Náplň práce:

  • Řešení zákaznické kvality
  • Komunikace se zákazníkem, řešení požadavků, reklamací
  • Zodpovědnost za přidělený projekt z hlediska kvality
  • Řešení problémů v kvalitě, tvorba nápravných opatření
  • Spolupráce s kolegy ve výrobě, aj.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenské, příp. kvalita – možno i absolvent
  • AJ na komunikativní úrovni – denní komunikace v AJ
  • Znalost PPAP, 8D, FMEA, 5WHY, aj. metod a nástrojů
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
  • Mnoho zaměstnaneckých benefitů
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost odborného i jazykového vzdělávání

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.