Volné pracovní místo  Inženýr kvality s AJ

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • odpovědnost za vyřizování zákaznických reklamací
  • komunikace se zákazníkem
  • vedení a správa externích reklamací, aktualizace FMEA související s externími reklamacemi
  • proaktivní zákaznické návštěvy
  • příprava a kontrola dílů, tvorba kompletní dokumentace k vzorkování (EMPB, PPAP), monitorování statusu vzorkování
  • školení operátorů
  • provádění uvolnění nových, změněných nebo přestěhovaných výrobků a výrobních procesů
  • reporting dat dle interních stanov
  • tvorba a udržování dokumentace - Kontrolní plány, Quality alerty, Pracovní postupy kvality, Předpisy kvality, FMEA po SOP

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • praxi v kvalitě výrobní společnosti
  • znalost norem ISO 9001, TS 16949, ISO 14001 a požadavků v automobilovém průmyslu
  • zkušenosti v oblasti měření, schopnost manipulace s měřidly a jejich používání
  • znalost technické dokumentace a orientace v ní
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni + znalost německého jazyka na základní úrovni podmínkou
  • dobrou znalost práce na PC
  • flexibilitu, schopnost týmové práce

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení (od 30.000,-)
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • příjemné pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".