Volné pracovní místo  Inženýr kvality ve výrobě

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete se realizovat v úspěšné společnosti a naplno využít své zkušenosti z oblasti výrobní kvality?
Nabízíme práci v Olomouci, odpovídající mzdové ohodnocení a pestrou nabídku benefitů!

Náplň práce:

  • řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • zjišťování příčin vzniku vad předcházení jejich výskytu
  • podílení se na zlepšování výroby a vývoji nových technologických postupů s cílem zlepšit kvalitu výrobků
  • reporting, práce se systémem a spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • technické vzdělání (SŠ/VŠ)
  • znalost normy ISO 9001
  • pokročilá úroveň AJ
  • aktivní přístup, samostatnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • stabilní zázemí v úspěšné výrobní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem
  • využití angličtiny a příspěvky na jazykové kurzy
  • velice zajímavá odměna s bonusy po zapracování
  • spousta různých firemních benefitů
  • práce v krásné Olomouci s nástupem možným ihned!