Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-218078. Máte zkušenosti s implementací ISO norem ve výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Rádi byste působili v přední nadnárodní společnosti? Pak neváhejte a kontaktujte nás.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> implementace ISO/TS 16949, ISO 9001</li>
<li> vyhodnocení zákaznických auditů</li>
<li> řešení zákaznických reklamací</li>
<li> podílení se na zavádění nových projektů</li>
<li> spolupráce na auditech dodavatelů</li>
<li> příprava kontrolních plánů výrobků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vysokoškolské technické či ekonomického vzdělání</li>
<li> praxe na obdobné pozici min. 1 rok</li>
<li> znalost norem ISO/TS 16949, ISO 9001, ISO 19001, ISO 2859</li>
<li> znalost nástrojů kvality</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> znalost nástrojů štíhlé výroby</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> závodní stravování s nadstandardním příspěvkem</li>
<li> nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru </li>
<li> možnost profesního rozvoje a seberealizace </li>
<li> vzdělávání</li>
<li> jazykové kurzy v rámci pracovní doby</li>
<li> příjemné a bezpečné pracovní prostředí</li>
</ul>