Volné pracovní místo  Inženýr kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, hledáme vhodné kandidáty/-ky na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • zavádění postupů kvality při spouštění nového výrobního programu
  • vytváření řídících dokumentů v oblasti kvality
  • tvorba kontrolních listů, data sheetů a procedur
  • vytváření zpráv o zkouškách
  • spolupráce při přípravě katalogů vad, kvalifikačních a technických zpráv
  • asistence při auditech od zákazníků a kontrolních orgánů
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti aj.

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost systému MS Office
  • praxi na stejné pozici ideálně ve strojírenské společnosti
  • ochotu absolvovat zaškolení v mateřské společnosti v zahraničí

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • bohatý systém zaměstnaneckých benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, odměny za neabsenci, příspěvek na stravování, příspěvek na rehabilitaci, dovolená navíc aj.)
  • zaškolení v zahraničí
  • možnost profesního růstu
  • možnost být u zrodu nového výrobního projektu !

Lokalita pracoviště: Chomutov
Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".