Volné pracovní místo  Inženýr kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient, mezinárodní výrobní společnost dodávající do automobilového průmyslu, hledá vhodného uchazeče na pozici Inženýr kvality.<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vstupní kontrola dílů, evidence a vyhodnocování</li>
<li> provádění procesních kontrol</li>
<li> dohled nad dokumentací</li>
<li> vstupní školení operátorů</li>
<li> interní audity </li>
<li> řešení dodavatelských reklamací</li>
<li> hodnocení zmetkovitosti</li>
</ul>
<br/>Jedná se o práci v třísměnném provozu. Nástup možný ihned.

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického směru</li>
<li> praxe min. 2 roky na podobné pozici</li>
<li> znalost systému ISO TS 16949 výhodou</li>
<li> mírně pokročilá znalost anglického jazyka</li>
<li> znalost práce na PC</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé fin.ohodnocení </li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
<li> stravenky</li>
<li> nápoje na pracovišti zdarma</li>
<li> dotace dopravy</li>
<li> školení a další vzdělávání</li>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".