Volné pracovní místo  Inženýr / specialista na materiály možno i absolvent

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • organizační podpora vývoje nekovových materiálů
(volba vhodných druhů materiálů návrh zkoušek organizace prezentací firem)
  • organizační podpora zajištění etalonů barev a dezénů (hlídání termínů komunikace
s technickým designem externími firmami nákupem a vedením projektu)
  • podpora při přípravě vozů na zkoušky
  • kontrola výkresů z hlediska materiálů a zkoušek
  • konstrukční podpora

Požadujeme:
  • ukončené VŠ vzdělání strojní fakulta (materiálového inženýrství) nebo chemická fakulta = podmínkou
  • znalost NJ nebo AJ na aktivní úrovni (schopnost běžně komunikovat) = podmínkou
  • zájem o práci v oblasti automotive
  • spolehlivost flexibilitu zájem o profesní růst

Nabízíme:
  • dlouhodobé pracovní uplatnění u zavedené společnosti
  • příjemný pracovní prostředí
  • kancelářské zázemí (PC telefon možnost využití služebního automobilu)
  • stravenky 90 Kč příspěvek na životní pojištění
  • vstupní školení a školení zaměřená na profesní růst
  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • v případě uchazečů mimo daný region nabízíme zajištění ubytování
  • Pracoviště: region Mladoboleslavský

Zaujala Vás pracovní pozice? Máte požadované vzdělání a jazykovou vybavenost? Zašlete nám Váš životopis na centrální e-mail pomocí volby "odpovědět" v českém i dalším světovém jazyce.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "Odpověď na inzerát".