Volné pracovní místo  Inženýr testování elektronických obvodů s AJ

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Ideální pracovní pozice pro kandidáty, kteří dokáží / chtějí se zabývat jak vývojem aplikované elektroniky tak i SW pro komunikaci / fungování tohoto hardware. Tuto pozici nabízí mezinárodní společnost působící v oboru vývoje elektroniky pro automobilový a jiný průmysl. Nabízí možnosti pracovat na leading-edge elektronice a komunikovat s profesionály z jiných zemí světa. Neváhej a připoje se k našemu týmu - žijeme i kulturně a sportovně.

Náplň práce:
  • vývoj celého testovacího flow, HW a SW
  • vývoj HW testovacích přípravků pro účely testování / připojení k testeru
  • vývoj SW aplikací pro testovací účely
  • samotné měření
  • zpracování a vyhodnocení výsledků měření
  • komunikace s dalšími týmy během všech fází vývoje testovacího flow

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru elektronika, automatizace nebo příbuzném
  • pevné základy analogových / digitálních obvodů
  • zkušenosti v oblasti aplikované elektroniky
  • zkušenost s měřením / laboratorními přístroji
  • angličtina - úroveň umožňující běžnou komunikaci s kolegy

  • výhodou - znalost programování, ideálně ve VB, C nebo C++
  • výhodou - znalosti v oblasti zpracování a analýzy získaných dat

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • stravenky, občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na ubytování, dopravu
  • příspěvky na životní a důchodové připojištění
  • příspěvek na sport / kulturu / volný čas / vzdělání
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • rozsáhlý balíček dalších nadstandardních benefitů
  • možnost vzdělávat se, profesní růst
  • občerstvení na pracovišti
  • řešení mezinárodních projektů
  • lokalita: Brno-město

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Inženýr testování elektronických obvodů s AJ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Dvořák z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Inženýr testování elektronických obvodů s AJ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.