Volné pracovní místo  Inženýr/ka dodavatelské kvality - Trutnovsko

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost se sídlem v regionu Trutnovska, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici inženýra/ky dodavatelské kvality:

Náplň práce:
  • vytváří vztah s dodavateli (noví i stálí dodavatelé)
  • analyzuje problémy a vede reklamační řízení
  • návštěvy dodavatelů
  • auditování dodavatelů (PPAP vzorkování, dokumentace)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • silná a vyrovnaná osobnost pro jednání s dodavateli, schopná dosáhnout cíle
  • komunikativně anglický jazyk podmínkou
  • zkušenosti na obdobné pozice velice vítány
  • schopnost přemýšlet v souvislostech celého výrobního procesu

Nabízíme

Společnost nabízí následující výhody:
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí

Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Rádi Vám též poskytneme další informace na stejném emailu nebo telefonu použijte odpovědní formulář .

Pokud jste již absolvovali pohovor na některé z našich poboček, obraťte se prosím přímo na svého konzultanta/konzultantku.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!