Volné pracovní místo  IS Engineer

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání

O firmě

KB Recruitment Services je personálně poradenskou společností poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým tvoří zkušení konzultanti s mnohaletou praxí v oboru poskytující služby v oblasti náboru pracovníků na vyšší, střední a nižší administrativní pozice, řízení lidských zdrojů, marketingu, psychodiagnostických vyšetření, poradenství IT, outplacement.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

Správa telekomunikačního a počítačového vybavení
Správa firemních databází
Kontrola programových licencí
Zálohování a ochrana dat
Opravy počítačového vybavení

Požadujeme

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání zaměřené na informační technologie nebo informační systémy
1 rok praxi na obdobné pozici
Znalost AJ na střední úrovni
Vyhlášku 50§6
Znalost Windows Server 2003, Domino administrator, Access, MS Office, SQL server
Ochotu spolupracovat – týmový hráč

Nabízíme

Zajímavou práci a budoucnost v novém závodě vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl, příspěvek na dopravu, půlroční odměny, jazykové a odborné vzdělávání, stravování v závodní jídelně