Volné pracovní místo  IT podpora pro bezpečnostní systémy

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Různorodá práce v oblasti elektro a IT zabezpečovacích systémů. Jeslti máš vyhlášku č. 194/2022 §6, oplýváš základní znalostí IT a orientuješ se v elektru, neváhej mi zaslat životopis pro více informací!

O společnosti
Jsme česká společnost a jeden z předních dodavatelů bezpečnostních systémů v republice.
Pochlubit se můžeme velmi unikátními produkty - monitorovací systémy, přístupové a zabezpečovací systémy inteligentních budov a další.

Náplň práce:
  • Technická podpora pro realizační tým při IT/elektro zakázek a servisu
  • Testování softwaru a nových hardware komponentů
  • Působení na Helpdesku pro naše zákazníky
  • Tvorba technických manuálů a krátkých článků se zajímavostmi z našeho oboru

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • vyháška č. 194/202022 §6
  • Dobrou znalost Windows OS
  • základní znalost topologie, , IP adresace, prvky počítačových sítí, ...
  • trestní bezúhonnost

  • Výhodou:
  • základní znalost SQL, MSSQL výhodou
  • základní povědomí o skriptování v python

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • multisportka
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • firemní telefon
  • notebook
  • odborné školení
  • roční odměny
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • teambuildingy

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!