Volné pracovní místo  IT PROJEKTOVÝ SPECIALISTA|HOME OFFICE|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|AŽ 50 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-10-217653. Máš právě po státnicích a rozhlížíš se kde začít svou kariéru. Chceš získaní skvělé praxe v IT spojit s cestováním? Pokud se domluvíš jak anglickým tak i polským jazykem, tak hledáme právě tebe!<br/>
<br/>! PŘEDCHOZÍ PRAXE S PROJEKTOVÝM ŘÍZENÍM JE VÝHODOU, NIKOLIV PODMÍNKOU !<br/>
<br/>Pro rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledáme kvalifikovaného uchazeče na pozici "IT PROJEKTOVÝ SPECIALISTA|HOME OFFICE|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|AŽ 50 000 KČ|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> spolupráce s projektovým manažerem na vedení projektu a zavádění IS ve výrobní společnosti</li>
<li> zodpovědnost za celý projekt od jeho počáteční fáze až po úspěšné spuštění na straně zákazníka včetně písemné dokumentace.</li>
<li> technická podpora pro zákazníka po zavedení systému. </li>
<li> spolupráce s projektovým manažerem a jeho podpora</li>
<li> komunikace se zákazníkem</li>
<li> vedení projektu od začátku až po finální předání</li>
<li> úzká spolupráce s projektovým týmem v Anglii</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (oblast IT/elektro)</li>
<li> zájem o práci v oblasti projektového řízení a implementace IS v průmyslové oblasti</li>
<li> anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni (min. B2) + polský jazyk (psaná + mluvená forma)</li>
<li> ochota cestovat - zaškolení v Anglii + projekt v Polsku</li>
</ul>
<br/>Výhodou<br/>
<ul>
<li> zkušenosti v oblasti programování (C#/.NET; SQL,)</li>
<li> znalost v oblasti správy a konfigurace Windows server</li>
<li> zkušenosti v oblasti skriptování (VBscipts, VBA, DOS)</li>
<li> znalosti v oblasti síťových struktur</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> notebook vám dáme k dispozici</li>
<li> pracujte klidně z domu - u nás se do práce nechodí (5 z 5 dní HOME OFFICE)</li>
<li> proplacení pracovních výjezdů do zahraničí</li>
<li> za vaši práci navíc vás bohatě odměníme - proplácíme přesčasy</li>
<li> možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny - pracuje v mezinárodním týmu</li>
<li> práce pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, nápoje)</li>
<li> pokud budete chtít, nemusí být tato pozice pro Vás konečnou - podporujeme talenty</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.