Volné pracovní místo  IT Security Engineer (Junior/Senior)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Popis pracovní nabídky

Zajímá Vás oblast IT bezpečnosti???<br/>
<br/>Hledáte první zaměstnání nebo jste už expert v oblasti IT security?<br/>
<br/>Pro velice známou a atraktivní společnost a její nově vzniklý tým Global Security hledáme juniorní i seniorní uchazeče na pozici:<br/>
<br/>
<b>
<font size=5>
<font color=red>IT Security Operations Engineer/Expert</font>
</font>
</b> <br/>
<br/>Budete součástí oddělení, které se zabývá na návrhy a budováním operačních center pro velké společnosti, se zaměřením na IT bezpečnost (SIEM - Security Information and Event Management) <br/>
<br/>Možné zaměření:<br/>
<ul>
<li> infrastrukturní bezpečnost</li>
<li> security desing a architektura</li>
<li> compliance</li>
<li> internetové hrozby</li>
<li> zranitelnost systémů</li>
<li> penetrační testování, aj.</li>
</ul>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> návrh, budování, testování a implementace IT bezpečnosti (SIEM) a zabezpečené architektury na projektech převážně pro velké, nadnárodní společnosti</li>
<li> práce na vylepšeních, vč. vývoje nových nástrojů IT bezpečnosti</li>
<li> propojení bezpečnostních nástrojů s logy ze serverů, síťových zařízení, antivirových systémů, systémů monitorujích zranitelnost, apod, na propojení s databázemi,...</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Ideálně VŠ vzdělání (computer science, IT security, ...)</li>
<li> znalost principů IT bezpečnosti, nástrojů, technologií IT bezpečnosti</li>
<li> zájem o IT bezpečnost a technologie síťové a serverové administrace</li>
</ul>
<br/>
<ul>
<li> velmi dobrá znalost angličtiny</li>
<li> analytické dovednosti</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>
<br/>Výhodou jsou nástroje IT bezpečnosti jako např. ArcSight, QRadar, Nessus, MVM, Qualys, znalost síťových protokolů TCP/IP, firewallů, routerů, znalost Windows/UNIX/Linux OS, případně i programování a skriptování<br/>
<br/>Certifikace IT bezpečnsoti jsou vítány: CISSP, CISM, CISA, CEH, GCIH, GCIA

Nabízíme

<ul>
<li> Práce na mezinárodních projektech</li>
<li> Profesní rozvoj</li>
<li> Atraktivní platové podmínky</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Placené přesčasy</li>
<li> Penzijní připojištění</li>
<li> Poukázky na sportovní aktivity, stravenky, atd,...</li>
</ul>