Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  IT SPECIALISTA BEZPEČNOSTI (25 – 30.000,-Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

IT SPECIALISTA BEZPEČNOSTI (25 – 30.000,-Kč)

Chtěli byste pracovat jako specialista IT bezpečnosti? Orientujete se v oblasti bezpečnostních technologií? Rádi byste využili svoji znalost anglického jazyka? Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Mezinárodní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce:

  • Denní řešení úloh oblasti bezpečnosti IT.
  • Práce s bezpečnostními systémy IT (identity management, IDS/IPS, SIEM, atd.)
  • Sledování bezpečnostních incidentů.
  • Účast na českých i zahraničních IT bezpečnostních projektech.
  • Spolupráci při tvorbě nových bezpečnostních pravidel, předpisů a politik.
  • Asistence při bezpečnostních auditech.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru.
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni.
  • Dobrá znalost bezpečnostních technologií – Firewalls, IDS/IPS, SIEM.
  • Základní znalost bezpečnostních standardů a pravidel.
  • Všeobecná znalost IT (operační systém, databáze, síťové protokoly, …).
  • Schopnost práce pod tlakem.
  • Smysl pro osobní zodpovědnost.

Nabízíme

  • Zajímavou odbornou práci s využitím moderních IT technologií.
  • Týden dovolené navíc, sick-days.
  • Profesní vzdělávání a jazykové kurzy.
  • Notebook, mobilní telefon.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Občerstvení na pracovišti.

Místo výkonu práce: Brno

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás