Volné pracovní místo IT specialista pro poskytování podpory software Clever System

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Kolín
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Požadujeme

Chceš-li se k nám přidat, měl bys znát a umět

  • zdvořile a trpělivě komunikovat s normálními lidmi a myslet na to, že ajťácké řeči rozumí jen ajťák
  • anglicky, protože velká část zákazníků je ze zahraničí
  • Unix Linux, protože většina aplikací je provozována na tomto systému
  • všeobecně hardware a software, protože to řešení je součástí různých dalších systémů a sítí a větší část podpory je prováděna prostředky dálkové správy a telefonicky
  • a taky řídit auto

Nabízíme

Podle toho co už umíš a jakou s tebou budeme mít práci, než ti svěříme samostatné úkoly, můžeš očekávat plat mezi 18.000 – 30.000 Kč btto.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost CLEVER Soft s.r.o. Clever System je modulární systém řízení a sledování výroby v reálném čase. Typickým použitím je nasazení na montážních linkách v automobilovém průmyslu. Více na poslat email

Místo práce: Kolín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze volbu „odpovědět“.

Platnost inzerátu končí 6.6. 2016 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podobné nabídky práce

Technik - montér slaboproudých rozvodů
Náplň práce: montáže slaboproudých rozvodů, - zapojování, tahání kabelových tras, lištování, atd. Požadavky: ŘP skup. B, platná vyhláška 50, (popřípadě možno dodělat) Pracovní doba: PO - PÁ: 8:00 - 16:30hod Kontakt: telefonicky P ...
Petr Beneš Kremličkova 990, Kolín Plný úvazek
aktivní
Pracovník oddělení IT
Náplň práce: instalace a opravy PC, notebooků, tiskáren, znalost počítačových sítí, podpora uživatelů, navrhování a využívání nových technologií, produktů a následně je prosazovat Požadavky: praxe v oboru IT, znalost Aj, znalost S ...
KOPOS KOLÍN a.s. Havlíčkova 432, Kolín Plný úvazek
aktivní
Správce sítě
Náplň práce: správa a evidence veškeré výpočetní techniky firmy, komunikace s dodavateli - zajišťování nabídek IT sortimentu, oprav a reklamací, podpora uživatelů Požadavky: minimálně SŠ vzdělání elektro (informatika výhodou), pok ...
SPEL, a.s. Třídvorská 1402, Kolín Plný úvazek