Volné pracovní místo  IT SPECIALISTA, výrobní společnost, až 50 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Hledáme několik méně i více (1 - 3 roky) zkušených IT specialistů pro nové IT projekty ve výrobní společnosti. <br/>
<br/>Co budete dělat? <ul>
<li> zajišťovat lokální podporu při zavádění centrálních IT systémů </li>
<li> spravovat a servisovat sítě</li>
<li> zálohovat data</li>
<li> nastavovat Windows servery</li>
<li> spravovat SQL databáze</li>
<li> podporovat koncové uživatele</li>
<li> customizovat požadavky a komunikovat je s poskytovatelem služeb</li>
</ul>
<br/>Umíte si to představit?<br/>A umíte si to celé představit v angličtině? <br/>Ano? <br/>Pošlete svůj životopis a my se s Vámi spojíme.

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání se zaměřením na IT </li>
<li> minimálně rok zkušeností v podobné pozici, ideálně ve výrobním prostředí</li>
<li> dobrá angličtina</li>
<li> znalost OS Windows</li>
<li> přehled v problematice sítí a serverů</li>
<li> zkušenosti s SQL databázemi</li>
<li> dobré komunikační dovednosti a vysoká míra trpělivosti s koncovými uživateli</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> nástupní mzda až 50 000 Kč</li>
<li> až 25 dnů dovolené</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> mezinárodní společnost</li>
<li> malý pracovní tým</li>
<li> další benefity v podobě stravenek, pojištení atp..</li>
</ul>