Volné pracovní místo IT Specialista

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Láká Vás kariéra v oblasti IT? Chcete využít Vaše zkušenosti a stát se opravdovým odborníkem?

Potom hledáme právě Vás! Staňte se naším kolegou!

IT SPECIALISTA

Náplň práce:

  • analýza požadavků zákazníků
  • návrh a implementace SW
  • stanovení možností realizace
  • tvorba dokumentace k projektům
  • specifikace požadavků (technických i funkčních)
  • příprava související dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v IT nutná, v programování výhodou
  • znalost produktů Microsoft
  • řidičský průkaz
  • výborné komunikativní schopnosti
  • důslednost

Nabízíme

  • Využití vozidla pro soukromé účely
  • příspěvek na zvyšování kvalifikace
  • finanční bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněný vstup do fitness
  • Výhodný paušál pro rodinné příslušníky
  • Prodej zboží HW za zvýhodněných podmínek

Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.