Zařazeno v oborech:
Informační technologie
Pozice:
IT Security Specialist
Lokalita:
Tachov
Může se Vám hodit:
IT Security Specialist Tachov

Volné pracovní místo IT SPRÁVCE

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Bor u Tachova
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, společnost se sídlem na Plzeňsku, vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • správa a údržba hardwaru a softwaru
  • pravidelné zálohování dat
  • podpora v oblasti IT koncovým uživatelům
  • kontrola dodržování licenčních ujednání v oblasti IT

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxi na pozici IT správce podmínkou
  • aktivní znalost AJ a nebo RJ nutností (komunikace se zahraničím)
  • znalost programů SAP, HELIOS, INTRASTAT, celní program na proclívání zboží
  • flexibilitu

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení (dle praxe)
  • bonusy
  • příspěvky na stravování
  • nové moderní pracovní prostředí

Lokalita pracoviště: Bor u Tachova
Možnost nástupu: červen/červenec 2010

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.