Volné pracovní místo  IT Tester

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–65 000 Kč / měsíc

Do našeho QA týmu hledáme kandidáty a kandidátky na pracovní pozici SW Tester / QA Test Engineer / Bug Hunter do Prahy či Brna

Hledáme test specialisty, kteří nám pomůžou otestovat systémy na projektech našich, případně projektech našich klientů.
Primárně hledáme už trochu zkušené kandidáty.

Pokud už máte aspoň 2 roky praxe v testování a chcete se v oboru nadále rozvíjet, tak nám napište ;)

Náplň práce:
  • Testování aplikací do oblasti Industry či jiného projektu například zdravotnictví
  • Budete nastavovat procesy a strategie v rámci testování
  • Příprava testovacích dat a prostředí
  • UAT a post deployment testy
  • Spolupráce s analytiky a vývojáři.

Požadujeme

  • Zkušenosti s testováním alespoň 2 - 3 roky
  • Zkušenost s manuálním testováním i automatizací (budete dělat oboje, zhruba 50/50)
  • Oceníme znalost Selenium či Postman / JMeter, Soap UI
  • Testování API, znalost JIRA a Confluence
  • Baví Vás práce v týmu a hovoříte plynně anglicky

Nabízíme

  • 25 dní dovolené, sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky ve výši 150 Kč
  • Možnost HomeOffice dle dohody až 3 dny
  • Vzdělávací kurzy, školení, certifikace
  • Kafetérie (sport, kultura, cestování)
  • Firemní mobil a notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku IT Tester?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vybíhalová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT Tester

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.