Volné pracovní místo Izolatér Klempíř (min. měsíční brigáda) - nástup ihned

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Praha, Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici Klempíř/Izolatér.

Náplň práce:

  • izolace chlazení syntetickým kaučukem – lepená izolace na potrubí a povrchová úprava hliníkovým plechem
  • izolace technických instalaci v budovách nebo průmyslových objektech
  • izolace topení chlazení vzduchotechniky atd.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru praxe vítána(konkr. klempíř pro technické izolace) není podmínkou
  • manuální zručnost důraz na estetickou kvalitu
  • spolehlivost pečlivost
  • chuť a zájem pracovat!

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat 90–100 Kč/h + bonusy za odvedenou práci)
  • nástup ihned
  • pracoviště: Praha

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis.