Volné pracovní místo Izolatér - průmyslové izolace /projektová práce

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Praha, Kladno
Plný úvazek
Vzdělání
základní, odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho klienta hledáme na dočasnou výpomoc IZOLATÉRY s praxí v oblasti průmyslové izolace

  • jedná se o technické izolace potrubí, praxe v této oblasti nutná

Náplň práce:

- Izolace chlazení syntetickým kaučukem

  • Lepená izolace na potrubí a povrchová úprava hliníkovým plechem

Možný nástup: ihned

Neposkytujeme ubytování.

Mzda: až 100 Kč/hod.

Požadujeme

  • Preferujeme lidi se zkušenostmi a praxí v daném oboru
  • Manuální zručnost
  • Přesnost, spolehlivost
  • Odpovědnost za odvedenou práci
  • Flexibilita

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • práce v Praze a Kladně (doprava z Prahy do Kladna zajištěna)
  • spolupráce formou DPČ