Volné pracovní místo Izolatér - technické izolace

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Praha, Středočeský kraj
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Pro našeho klienta hledáme na dočasnou výpomoc IZOLATÉRY v oblasti technické izolace

  • jedná se o technické izolace potrubí, chlazení praxe v této oblasti NUTNÁ!

Náplň práce:

  • Izolace chlazení syntetickým kaučukem
  • Lepená izolace na potrubí a povrchová úprava hliníkovým plechem

časově omezený projekt: 11/2014 – 12/2014

Neposkytujeme ubytování v Praze.

Mzda: až 100 Kč/hod.

Požadujeme

Preferujeme lidi se zkušenostmi a praxí v daném oboru – technické izolace

  • Manuální zručnost
  • Přesnost, spolehlivost
  • Odpovědnost za odvedenou práci
  • Flexibilita

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • práce přímo v Praze
  • spolupráce formou DPČ