Volné pracovní místo  JAVA DEVELOPER | 40 000 - 70 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 9-10-204833. <b>Skvělá příležitost rozvinout Vaše dosavadní zkušenosti na pozici Java Developer. <br/>Tato společnost nabízí možnost práce na velkých projektech pro zahraniční klienty v oblasti zdravotnictví, telekomunikací a automobilového průmyslu. Komplexní řešení průmyslových a podnikových systémů - návrh, vývoj softwaru, systémová integrace, testování softwaru.</b> <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Návrh, kódování, testování a ladění aplikací v J2SE nebo J2EE</li>
<li> Projekty zaměřené na vývoj aplikací pro lékařství, mapy a geografické portály, případně oblast automotive - záleží na projektu</li>
<li> Využití Hibernate, Spring, JSP, Liferay a další</li>
<li> Testování a tvorba technické dokumentace</li>
<li> Úzká spolupráce s ostatními zkušenými členy týmu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> zkušenosti s programováním v J2SE nebo J2EE </li>
<li> zkušenosti s UML</li>
<li> znalost technologií Hibernate, Spring, JSP</li>
<li> znalost technologií Liferay, Javascript, WS, OpenLayers výhodou</li>
<li> ochota účastnit se zahraničních služebních cest</li>
<li> znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni</li>
<li> vzdělání v oblasti IT výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> bonusy/prémie</li>
<li> možnost pracovat na mezinárodních projektech</li>
<li> zázemí prosperující společnosti</li>
<li> zahraniční služební cesty</li>
<li> nejmodernější technologie</li>
<li> školení</li>
<li> zaměstnanecké benefity - dovolená navíc, firemní akce, příspěvek na životní pojištění, stravenky</li>
</ul>