Volné pracovní místo  JAVA DEVELOPER #4322508

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let kandidáty/kandidátky na pozici

JAVA DEVELOPER

Popis pozice / Náplň práce:
· Analýza potřeb klienta
· Navrhování odpovídajících řešení dle zjištěných potřeb
· Práce s Hibernate, Solr nebo Spring Framework
· Spolupráce na projektech

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· Chuť pracovat na projektech s Java technologiemi
· Znalost XML, Git, Maven, Spring, REST, ORM, SOAP
· Zkušenost s psaním testů a design patterns
· Výborné analytické schopnosti
· Anglický jazyk na odpovídající úrovni

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Odpovídající finanční ohodnocení
· Práce na zajímavých českých i mezinárodních projektech
· Systém zaměstnaneckých benefitů
· Profesní rozvoj a možnost dalšího vzdělávání dle potřeby a zájmu
· Flexibilní pracovní doba
· Místo pracoviště Praha

Jiná sdělení

Zaujala-li Vás tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Vaše CV prostřednictvím odpovědního formuláře. Pro případné dotazy kontaktujte paní Michaelu Madovou.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.