Volné pracovní místo  Java developer - remote projekty!

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–110 000 Kč / měsíc

Pokud jste vášnivý Java vývojář, který má rád výzvy a chce se připojit k dynamickému týmu, je tato nabídka právě pro Vás!!!

Hledáme zkušeného Java vývojáře, který se připojí k našemu týmu a bude se podílet na vývoji inovativních softwarových projektů.
Jako Java vývojář budete mít klíčovou roli při návrhu, vývoji a implementaci robustního a efektivního backendového kódu.

Náplň práce:
  • Návrh, vývoj a implementace backendových funkcionalit pro softwarové projekty.
  • Účast na analýze požadavků a spolupráce s týmem vývojářů.
  • Spolupráce na tvorbě a aktualizaci technické dokumentace.
  • Optimalizace a zlepšování stávajících aplikací a procesů.
  • Testování a ladění kódu pro zajištění kvality.

Požadujeme

  • Zkušenost s vývojem v Javě a dobré znalosti Java EE nebo Spring frameworku.
  • Znalost nástrojů a technologií jako Maven, Hibernate, PostgreSQL, REST API, Git atd.
  • Schopnost pracovat v agilním vývojovém prostředí a spolupracovat s týmem.
  • Zkušenosti s tvorbou mikroslužeb a znalost moderních vývojových postupů a nástrojů jsou výhodou.
  • Schopnost analyzovat a řešit problémy a přinášet kreativní řešení.
  • Komunikační schopnosti a schopnost pracovat v mezinárodním prostředí.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Možnost pracovat na zajímavých projektech a rozvíjet své technické dovednosti.
  • Pracovní prostředí s důrazem na inovaci a kreativitu.
  • Přátelský a podpůrný tým odborníků.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.
  • Konkurenceschopný finanční ohodnocení a benefity.
  • Spoustu firemních benefitů

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Java developer - remote projekty!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tanja Poppová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Java developer - remote projekty!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.