Volné pracovní místo  JAVA PROGRAMÁTOR - ref. č. B - 041

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti IT pro armádu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

JAVA PROGRAMÁTOR SENIOR

Pracovní náplň:
  • stanete se součástí profesionálního týmu vývojářů a budete začleněni do nových / živých projektů
Výhodou je:
  • zkušenosti s vývojem v Java EE (Servlety, Web Services, ....)
  • zkušenosti s vývojem aplikací s využitím SŘBD

Nástup: dohodou
Pracoviště: Brno

Požadujeme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na IT
  • praxi s programováním v jazyce Java
  • základní znalost XML a práce s tímto formátem
  • znalost anglického jazyka - minimálně na pasivní úrovni
  • schopnost práce v týmu, orientaci na výsledek
  • spolehlivost, samostatnost, aktivitu
  • ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • zajímavou práci v oblasti IT, využití nabytých zkušeností
  • vstřícné prostředí české firmy
  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • možnost odborného růstu a rozvoje, seberealizace
  • benefity: provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/ sickday, home office, firemní akce

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.