Volné pracovní místo  Java programátor - výborná příležitost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Úspěšná společnost poskytující služby v oblasti ICT řešení Vám nyní nabízí možnost rozvíjet své dosavadní zkušenosti na pozici Java programátor.<br/>
<br/>Vaším úkolem na této pozici bude:<ul>
<li> design, analýza a vývoj softwaru</li>
<li> vývoj integračních utilit</li>
<li> příprava cílového produktu dle specifikací zákazníka</li>
<li> příprava zadání rozsahu testů, </li>
<li> zpracování technické dokumentace </li>
<li> komunikace se zákazníkem</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání v IT</li>
<li> alespoň 1-roční praxe v programování v Javě (Java EE)</li>
<li> zkušenost s nástroji Spring Source, JBoss 7, WLS 11g, ORM, Eclipse (příp. Netbeans)</li>
<li> výborná znalost XML, HTML, CSS, JavaScript</li>
<li> znalost UML, Enterprise Architect </li>
<li> znalost SOA výhodou (implementace Oracle, případně JBoss)</li>
<li> dobrá pasivní technická angličtina</li>
<li> komunikativnost, analytické myšlení</li>
<li> flexibilita, týmový duch</li>
<li> chuť rozvíjet se</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> perspektivní a zajímavou práci </li>
<li> příjemné pracovní prostředí </li>
<li> možnost osobního růstu</li>
<li> dle dohody možnost částečné práce na homeoffice</li>
<li> firemní benefity, příspěvky na stravování</li>
<li> penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, firemní sportovní a společenské akce</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> výhodný nákup HW,SW</li>
<li> teambuildingové akce</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".