Volné pracovní místo  JavaScript vývojář - možnost i pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 16-10-206458. Významná společnost hledá parťáka do bezva party kolegů na pozici JavaScript vývojář.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Vývoj aplikace k podnikovému systému MS Dynamics (CRM, SharePoint)</li>
<li> Implementace nových funkcí existujících produktů</li>
<li> Účast na různých projektech podle požadavků zákazníka</li>
<li> Účast na vývoji nových produktů</li>
<li> Kreativní přístup a samostatné rozvržení práce</li>
<li> Aktivní účast na poradách s týmem a SCRUM poradách</li>
<li> Testování a produktové integraci</li>
<li> Spolupráce s týmem vývojářů</li>
<li> Podíl na tvorbě a úpravě technické dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Alespoň 1 rok zkušeností s vývojem JavaScript UI </li>
<li> Ochota učit se novým věcem</li>
</ul>
<br/>Výhodou/Naučíme Vás:<br/>
<ul>
<li> Kendo UI, či Angular.JS</li>
<li> Bootstrap</li>
<li> MS SQL</li>
<li> MS Dynamics CRM</li>
<li> MS SharePoint</li>
<li> C#, SVN, TFS</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Odpovídající finanční ohodnocení</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Možnost home office</li>
<li> Nestereotypní náročnou a zodpovědnou práci s širokými možnostmi seberealizace</li>
<li> Práci v příjemném kolektivu a více než 15 letou tradici společnosti</li>
<li> Občerstvení na pracovišti</li>
<li> Možnosti profesního a osobního růstu</li>
<li> Systém vzdělávaní s možností certifikace a standardizace znalostí</li>
</ul>