Volné pracovní místo  Junior asistentka

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a distribucí kojenecké výživy, hledáme vhodné uchazečky na pozici: Junior asistentka

Náplň práce:
  • administrativní podpora manažerů a obchodních zástupců
  • vyřízování obchodní korespondence
  • správa dokumentů
  • archivace

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe min. 1 rok
  • znalost Aj - výhodou
  • znalost práce na PC v prostředí MS Office
  • samostatnost

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • firemní benefity

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 5
Plat: 15-19 000,- Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".