Volné pracovní místo  JUNIOR BRAND MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 19-13-226872. Máš už zkušenosti v marketingu a chceš se dále rozvíjet v oblasti Brand Managementu? <br/>Náš klient, úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti FCMG, hledá nadšené a motivované kandidáty na pozici:<br/>
<br/>JUNIOR BRAND MANAGER<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zodpovědnost za řízení svěřených značek s cílem dosažení plánovaných cílů společnosti</li>
<li> Vývoj a monitoring exekuce marketingové strategie v souladu se strategií, potřebami trhu, vývojem konkurenčního prostředí</li>
<li> Uvádění nových výrobků na trh</li>
<li> Příprava promočních aktivit ve spolupráci s obchodním týmem</li>
<li> Příprava mediálního plánu ve spolupráci s mediální agenturou</li>
<li> Adaptace a produkce nadlinkové komunikace (TV, printová média, atd.)</li>
<li> Řízení marketingového rozpočtu</li>
<li> Finanční plánování</li>
<li> Pravidelné analýzy aktuálního vývoje v porovnání s plánovaným vývojem, příprava akčního plánu </li>
<li> Monitoring konkurenčního prostředí, vývoje a trendů na trhu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (Mgr. nebo Ing.)</li>
<li> Nejméně 1-2 roky praxe (v oblasti marketing / sales, z toho alespoň 1 rok marketing na podobné pozici)</li>
<li> Znalost práce na PC (e-mail, MS Office, SAP, internet)</li>
<li> Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem, německý jazyk výhodou</li>
<li> Velmi dobré numerické a analytické schopnosti</li>
<li> Flexibilní, kreativní, odolný proti stresu, proaktivní, důsledný, týmový hráč</li>
<li> Výborné komunikační dovednosti</li>
<li> Řidičský průkaz skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Prostředí úspěšné mezinárodní společnosti</li>
<li> Mladý přátelský kolektiv</li>
<li> Atraktivní balíček benefitů</li>
<li> Možnost osobního i kariérního rozvoje</li>
</ul>