Volné pracovní místo  JUNIOR BUSINESS CONSULTANT - mezinárodní firma

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 20-11-223573. Jste absolvent VŠ s impozantními studijními výsledky? Máte proaktivní přístup a rádi komunikujete s lidmi? Disponujete silnými analytickými schopnostmi? Pak hledáme právě Vás!<br/>
<br/>Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior Business Analyst. <br/>
<br/>Co Vás čeká:<ul>
<li> práce na projektech pro klienty ze sektoru financí (banky, pojišťovny)</li>
<li> aktivní součinnost při rozvoji technologických řešení</li>
<li> analýza, návrh a zavádění efektivnějších obchodních a IT procesů</li>
<li> vymezování požadavků uživatelů</li>
<li> testování a úpravy funkčních a technických specifikací</li>
<li> komunikace s IT oddělením a dodavateli služeb</li>
</ul>

Požadujeme

Co po Vás požadujeme:<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání (ideálně informatika, statistika ale i finance a podniková ekonomika)</li>
<li> čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího</li>
<li> komunikativní úroveň angličtiny</li>
<li> velmi dobré analytické schopnosti</li>
<li> kreativní a aktivní přístup</li>
<li> nadšení pro informační technologie</li>
<li> dobré komunikační schopnosti</li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> týmový hráč</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> stravenky 80 Kč</li>
<li> flexipasy</li>
<li> školení, jazykové kurzy</li>
<li> příspěvek na životní a/nebo penzijní připojištění </li>
<li> sick days</li>
<li> zaměstnanecké slevy</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.