Volné pracovní místo  Junior Consultant / .NET Software Engineer

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Vzhledem k rozšiřování svých aktivit hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Consultant/.NET Software Engineer.

Náplň práce

  • Vysoká míra zapojení do analýzy a na návrhu architektury
  • Programování testování a podpora řešení a softwarových systémů
  • Vedení týmů a vývojových projektů v závislosti od dosažených zkušeností a schopností
  • Poskytování technických konzultací klientům

Požadujeme:
  • VŠ technického zaměření
  • Minimálně 3 roky zkušeností s prací na IT projektech v pozicích architekt programátor
  • Komunikační a analytické schopnosti
  • Pokročilá znalost C# a ASP.NET
  • Pokročilá znalost platformy .NET
  • Dobrá znalost SQL a databázových systémů (Oracle a MSSQL)
  • Znalost WCF Enterprise Library LINQ velkou výhodou
  • Zkušenost s vývojem SOA řešení a aplikační integrací výhodou
  • Znalost anglického jazyka
  • Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
  • Flexibilní osobnost výborný/á týmový/á hráč/ka se zodpovědným přístupem k práci

Nabízíme:
  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Rozmanité projekty především v bankovním finančním a utility sektoru
  • Vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti každého konzultanta
  • Možnosti dalšího profesního růstu kvalitní školení
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Definovaný proces kariérního růstu
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnosti využití zaměstnaneckých benefitů (sportovní a relaxační aktivity mobil notebook týden dovolené navíc ...)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant k dispozici firemní vůz i pro soukromé účely
  • Příjemné prostředí atraktivní pracovní prostory společnost otevřených a schopných lidí