Volné pracovní místo  Junior Controller - Specialista Controllingu / Praha (m/ž)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, zabývající se návrhy, výrobou a montáží zařízení pro dopravu a železnici, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Junior Controller - Specialista Controllingu / Praha (m/ž)

Náplň práce:
  • Spolupráce při měsíční i roční finanční uzávěrce
  • Podílení se na tvorbě výsledku nákladových středisek i celé společnosti
  • Spolupráce při přípravě rozpočtů a finančních plánů a kontrole jejich dodržování
  • Kontrola ziskovosti projektů
  • Koordinace kalkulací
  • Komunikace s ostatními útvary
  • Příprava pravidelných reportů
  • Kontrola měsíčního účtování a podkladů pro měsíční reporting
  • Ekonomická podpora manažerů nákladových středisek
  • Zpracování ad hoc finančních analýz
  • Předkládání návrhů a opatření ke zlepšení

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru
  • 1-2 roky zkušeností na obdobné pozici (ale také vhodné i pro absolventy/tky)
  • Základní znalost účetnictví, orientace v účetních výkazech
  • Silné komunikační dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Týmový hráč/hráčka
  • Silné analytické schopnosti
  • Schopnost přijmout odpovědnosti, pružnost v myšlení a jednání
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Znalost IS Helios Nephrite (Green) výhodou
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody, Místo výkonu práce Praha 8

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 31520/JC/KOL.

Máte zájem o nabídku Junior Controller - Specialista Controllingu / Praha (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Kolářová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Junior Controller - Specialista Controllingu / Praha (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.