Volné pracovní místo  Junior disponent mezinárodních přeprav

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • zajištění řízení přepravy a vyhledávání optimálního řešení přepravy zboží
  • plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel
  • spolupráce s řidiči a ostatními odděleními společnosti
  • komunikace se zákazníky
  • výběr vhodných dopravců a udržování obchodních vztahů
  • příprava dokladů pro expedici zboží

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • orientace v dopravním trhu
  • aktivní znalost AJ druhý cizí jazyk (NJ) výhodou
  • pokročilou znalost práce na PC
  • organizační schopnosti komunikativnost
  • flexibilitu profesionální vystupování odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • pozice vhodná pro absolventy
  • zázemí perspektivní mezinárodní logistické firmy
  • motivující finanční ohodnocení
  • trvalý pracovní poměr
  • možnost školení v zahraničí
  • lokalita pracoviště Středočeský kraj okres Kladno
  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis pomocí volby "odpovědět".